Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Poradna - diskuze. Pište prosím pouze slušné příspěvky k tématu. Přidat příspěvek >>

 


Diskuse (196 komentářů)

SOŇA, (28. 03. 2011 14:08) Reagovat
Jiřino, poraďte se s ortopedem. Pokud máte třeba vyhřezlé ploténky nebo něco podobného, tak vám cvičení nepomůže. Jinak pokud nejste zvyklá cvičit, je možné, že ve cvicích děláte chybu. Pak si můžete ještě více ublížit.
dana, (03. 05. 2011 18:21) Reagovat
dobry den mam velke bolesti krcni patere a boli mi ztoho leva strana krku a rameno a nekdy i cela ruka,mam sedave zmestnani pri nemz namaham ruce,krk a zada,tak jsem se asi tak pred mesicem protahovala a prasklo mi v krcni pateri a od te doby me pritel budi ze strasne vrzam zubama ze spani..tak mi boli i zuby za tu dobu,cvicim vse mozne,masiruji se,a nic nepomaha..poradte mi prosim..dekuji za odpovedi..
LENKA, (10. 05. 2011 06:15) Reagovat
Pro Jana: Problémy s očima mohou být různé, ale myslím, že spíš souvisejí s bolestí hlavy,i když ta pak může vystřelovat do krční páteře.
Květa Zázvorková, (26. 05. 2011 15:06) Reagovat
Dano, pokud jste z Prahy, zavolejte mi. Ráda pomohu. Pokud nemáte mechanické poškození, reflexní terapie pomůže vždy. Zabývám se tímto problémem několik let. Samotná masáž je příjemná, medikamenty a jiné působí jen dočasně.Zdraví Květa www.lecitelskykabinet-praha10.cz tel.777871861
Květa Zázvorková, (26. 05. 2011 15:20) Reagovat
Pro všechny, kteří mají problémy. Zablokovaná krční páteř-to je častý jev dnešní populace.Stálé sezení, stání, skloněná hlava, to je vše tkzv. jednostranný pohyb. Ztuhne šíje, energie se kumuluje na jednom místě, nemůže postupovat dále do těla, brání ji v tom blokace krční páteře, postupně se přidá hrudní, bederní atd. Dokonce trpí i ostatní orgány. Vše souvisí se vším. Je třeba odstranit příčinu, to jest obnovit správný tok energie, odstranit blokaci, rozhýbat a zpevnit svaly.Obstřik a elektroléčba odstraňují důsledky.Nejlepší je reflexní terapie.To je základ úspěchu. Zbavit se stresu a nabudit pozitivní myšlení.Člověk není jenom z masa a kostí, ale má také duši. Za vším hledej především špatnou psychiku, která se projeví později ve fyzickém těle. Vaše terapeutka KZ
Nový příspěvek
Copyright 2006–2019 © Krční-páteř.cz
Kontakty