Úvod Diskuze - poradna

Diskuze - poradna

Poradna - diskuze. Pište prosím pouze slušné příspěvky k tématu. Přidat příspěvek >>

 


Diskuse (196 komentářů)

SONA Z., (09. 06. 2011 08:50) Reagovat
Dobrý den,už od prosince lonského roku mám bolesti hlavy měla jsem i ztuhlou krční páteř tu mi ortopéd vyléčil rázovou vlnou,ale hlava bolí stále nepomohli masáže,elektroléčba,laser ani cviky. CT vyšetření mám v pořádku a prášků bych se ráda vzdala.Už se smiřuji s faktem,že to lepší nebude nebo myslíte,že ano.....
LENKA, (11. 07. 2011 14:02) Reagovat
Také jsem měla problémy s krční páteří, pak se ukázalo, že špatně sedím u počítače. Nevím, jestli jsem se naučila už sedět lépe, ale každopádně vždy večer procvičuju krční páteř a během dne se taky věnuju protažení. Řekla bych, že to vcelku pomáhá.
Jana Zelníčková, (29. 07. 2011 09:09) Reagovat
Dobrý den asi dva měsíce mě bolí hlava a krční páteř a jak kdyby mi tuhly svaly... Mám takvé stavy že začnu zrychleně dýchat začnou mě brnět prsty u rukou a nohou až křeče...Ležela jsem v nemocnici dva dny stím že mi dali první den kapačku a pak dávali prášky nic víc..Tak jsem se obrátila na jinou nemocnici Brno a tam mi nechali udělat magnetickou rezonanci páteře a mozku,i obyčejné ct, vzali mi krev rengen hlavy jestli nemám dutiny a všechno mám v pořádku a je mi pořád zle a zle... chodím na fyzikální terapie a lampu a injekce magnézium do žíli... To pomůže asi jen ten den...Už jsem opravdu zoufalá a nevím jak dál...zlobí mě i pravá ruka a někdy i levá noha a i na ni zakopávám... před dvouma měsíci jsem měla dva klíštáky ale jak v jedné nemocnici tak v druhé nebyla potvrzena borelioza... už mám křeče i v žaludku z těch prášků a nic mi nepomáhá... Nevím jestli to není psychycké...ale to by mi bylo tak zle? V naší rodině to tedkom není nejlepší po zdravotní stránce a já jsem člověk kterej si vše strašně moc bere a strašně citlivá.Mám dvouletého syna a pořád jsem ho tahala i skočárkem takže opravdu už nevím co mám dělat ...Moc děkuji za odpověd... Jana Zelníčková
Věra, (05. 08. 2011 07:15) Reagovat
Milá Jano právě jsem skončila dvouměsíční bolestné období s krční páteří.Vím,jak Vám je aproto Vám píši co mi pomohlo.Vím,že je to případ od případu jiné,ale kdo ví,jestli by Vám to nepomohlo.Měla jsem příšerné bolesti u lopatky,které vystřelovaly do ruky.Nejprve mě obvodní lékař 14 dnů napravoval,brala jsem nejrůznější léky na uvolnění,injekce a také silné léky od bolesti a věřte,nic nepomáhalo.V noci jsem nemohla spát,usínala jsem hodinu,než jsem našla polohu,která byla nejschůdnější.Byla jsem zoufalá a obávala se nějaké vážné nemoci,ale potom lékař odešel na dovolenou a poslal mě na rahabilitaci.Ještě,že tak.Na rehabilitaci mi lékařka předepsala 5 reflexních masáží a 5 elektro přísavek,tak tomu tam říkali.Nebudete mi věřit.Už mě brněla celá ruka a dnes po 10 dnech jsem v pořádku a je mi moc dobře.Vážím si svého zdraví,budu cvičit cviky na krční páteř a radovat se ze života.Nevím,kolik je Vám roků,já jsem v důchodu a jistě víte,kdo tuto bolest neprožil ,neuvěří.Po dvou měsících utrpení to je opravdu zázrak.Na reflexní masáž máte asi nárok 2x do čtvrtletí,což platí pojišťovna.Údajně by mi výsledek mohl vydržet 4-5 měsíců,to se uvidí.Zkuste to ,uvidíte :))))Zdravím moc Věra.
Jana Zelníčková, (09. 08. 2011 19:47) Reagovat
Dobrý den Věro, děkuji za odpověd... Dneska jsem byla po doktorech a jsem objednaná na lumbalgii, docela se toho bojím no... Hlava furt bolí strašně, chodím na masáže zatím jsem byla na druhé a nic moc no... tu reflexní masáž bych také mohla zkusit a rehabilitace mám od šestnáctého... Tak už aby to bylo... Na lumalku jdu 29.8. řekli mě že je to poslední vyšetření co mi můžou udělat protože co mi už všechno udělali mám v pořádku... Je mi 24 let a opravdu už mě to tak nebaví, nejraději bych s tou hlavou už někam sekla ... prášky nezabírají nic... představa otom že zase budu čekat na vyšetření :-( jen se pořád stresuji že jsem nák vážně nemocná :-( a jestli i to bude v pořádku tak asi vážně zkusím psychologa, ale nevím nevím, že by mě z nervů takhle bolela šíleně hlava?
Nový příspěvek
Copyright 2006–2019 © Krční-páteř.cz
Kontakty